wtorek, 11 listopada 2014

:)

Dzisiaj szybki wpis testowy bo jest to mój pierwszy blog ale bynajmniej nie pierwsze podejście do odchudzania:)

Jak to w życiu bywa - standard - od jutra zaczynam dietę:)

Nie mam pojęcia który to już raz, chyba zresztą nie tylko ja mam ten problem że dietę zaczynam i nie kończę - no ok, kończy się ale wielkim obżarstwem i wyrzutami sumienia z mocnym postanowieniem poprawy...

Postanowiłam moją mękę udokumentować wpisami na bloga. Zdjęcia zrobione (oczywiście dla modnego obecnie porównania przed i po żeby uświetnić moją przyszłą metamorfozę), wymiary z obwodów zebrane nie mówiąc już o wrzuceniu paru zestawów ćwiczeń na pendrive'a - gdyż mam zamiar - a jakże! - codziennie ćwiczyć, wylewając z siebie hektolitry potu. Także przygotowanie niezwykle skrupulatne więc nie może się nie udać (tzn. teoretycznie bo praktyka jaka jest każdy wie):) A co z tego wyjdzie? Mam nadzieję że nie tylko kolejne mocne postanowienie że "od jutra to ja już na poważnie zacznę tą dietę":)

Jutro napiszę coś więcej o sobie i moich poczynaniach:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz